Łączniki termoizolacji

Współczesna termoizolacja jest niezbędnym elementem budowy niemal każdego typu nieruchomości. Zapewnienie odpowiedniego poziomu temperatury w budynku, a dokładniej zminimalizowanie strat ciepła, to jedno z najważniejszych zadań, jakie stoją przed wykonawcami projektu budowy. Nie mniej istotne są również zastosowane materiały, takie jak np. kołki do styropianu, które zapewniają prawidłowe mocowanie samej termoizolacji. Łącznik izolacji, który proponuje nasza firma, to jakość, która jest wynikiem doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności naszych pracowników. Z produktami, które oferujemy, możecie mieć Państwo pewność, że Wasz proces izolacji zostanie przeprowadzony sprawnie i prawidłowo, a tym samym przyszły budynek będzie spełniał wszystkie oczekiwania w zakresie utrzymywania pożądanych temperatur. Zapraszamy do współpracy indywidualnych klientów, jak również firmy budowlane. Polecamy kontakt z naszymi pracownikami, którzy przedstawią Państwu szczegóły oferty oraz odpowiedzą na dodatkowe pytania!

W zakładce Kontakt podane są wszelkie dane teleadresowe.

Zapraszamy do współpracy.

Łączniki do mocowania termoizolacji, inaczej popularnie określone jako kołki do styropianu występują w pełnej gamie długości. Dyble do styropianu produkcji firmy Aras nadają się do zamocowania ocieplenia w podłożu z cegły wapienno-piaskowej, betonu, cegły pełnej.

Wymiary dostępne w naszej ofercie:

Średnica
Długość
10 mm70 mm
90 mm
100 mm
120 mm
140 mm
160 mm
180 mm
200 mm
220 mm
240 mm
260 mm
280 mm
300 mm

 

 Nasze łączniki posiadają wszelkie odpowiednie aprobaty techniczne oraz przechodzą proces Zakładowej Kontroli Produkcji. Szczegółowe dane można pobrać w zakładce Dokumenty.

 

Kołki z plastikowym trzpieniem

kp6 kp5 kp4 kp3 kp2 kp1

Kołki z metalowym trzpieniem

km5 km4 km3 km2 km1

Talerzyki do wełny – średnica 140mm

tdwkm tdw

Talerzyki do styropianu – średnica 65mm

td3 td2 td